معرفی کتاب های خوب

 • کتاب «چهار میثاق»

  کتاب «چهار میثاق»

  نویسنده : دون میگوئل روئیز
  موضوع : کتاب خِرد سرخ پوستان تولتک
  توضیحات : این کتاب حاصل تجربیات و اندیشه های مردی است از تبار سرخ پوستان آمریکای مرکزی، که باورهای بنیادی تولتک ها را به زبانی ساده با مثال های قابل فهم و طبقه بندی بسیار موثر به نسل های جدید ارمغان کرده،‌ با این امید که رویای سیاره زمین را تغییر دهند. در این کتاب با چهار میثاقی آشنا می شویم که به ما در راه خوب بودن کمک می کند.

 • کتاب «راز»

  کتاب «راز»

  نویسنده : راندا برن
  موضوع : روانشناسی موفقیت
  توضیحات : قانون جذب

 • کتاب «قدرت»

  کتاب «قدرت»

  نویسنده : راندا برن
  موضوع : روانشناسی موفقیت
  توضیحات : این کتاب با مروری گذرا بر آنچه که در کتاب «راز» بیان شده، قوانین تازه‌ای از رابطه‌ قانون جذب با زندگی روزمره‌ انسان بیان می‌کند. ‌ قدرت‌ مجموعه‌ای از قطعات یک پازل است؛ قطعاتی که هر‌یک شامل یک‌بار اطلاعاتی‌ست و با قرار گرفتن این اطلاعات در کنار یک‌دیگر، سطح آگاهی خواننده به طرز شگرف‌انگیزی ارتقا می یابد.

 • کتاب «زندگی های بسیار، استادان بسیار»

  کتاب «زندگی های بسیار، استادان بسیار»

  نویسنده : دکتر برایان ال. وایس
  توضیحات : «برایان ال وایس» در این کتاب، تجارب هیپنوتیزم بعضی از بیمارانش را آورده، که در طی آن واقعیت های تکان دهنده ای در مورد مرگ و دنیای پس از مرگ را توضیح داده است و می توان پاسخ خیلی از سؤالات خود را در این کتاب پیدا کرد.

 • کتاب «زنــدگی بی حـــد و مـــرز»

  کتاب «زنــدگی بی حـــد و مـــرز»

  نویسنده : نیک وُی آچیچ
  موضوع : غلبه بر محدودیت ها
  توضیحات : كتاب «زندگي بي حد و مرز» با عنوان فرعي «حكايت الهام بخش يك زندگي خوب و بامزه» در ۱۲ فصل نوشته شده و گوشه گوشه آن نشان دهنده روحيه و انگيزه يكي از عجيب ترين انسان هايي است كه امروز در عنفوان جواني به سر مي برد و با نيرويي رواني و انگيزشي، به ديگران روحيه و اميد مي بخشد.

 • کتاب «نیــروی حـــال»

  کتاب «نیــروی حـــال»

  نویسنده : اکهارت تُله
  موضوع : بیداری معنوی
  توضیحات : کتاب «نیروی حال» از شگفتی و قدرت لحظه حال برای زندگی‌ای سرشار سخن می‌گوید که چگونه لحظه اکنون، تنها حقیقت موجود و جاودانه است و هرچه هست، فقط در بستر گستره آن جاری است. اکهارت تُله در این کتاب، شیوه‌های متنوع و گوناگونی را برای زیستن در همین دم ارائه می‌دهد تا آدم‌هایی با ویژگی‌های مختلف بتوانند از دروازه‌های مناسب وضعیت خود به درون لحظه حال گام بگذارند و هدایای بی‌مانند آن را دریافت کنند.

ارتباط با ما

نام :
ایمیل :

عضویت در باشگاه خوانندگان کتاب های دکتر آرمیون:

1) اشتراک ایمیلی:
 

2) ارسال یک پیامک خالی به شماره: 3000909070

آخرین ها: